תואר ראשון במדעי המחשב - המכללה האקדמית
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

בדיחה

2 posters

Go down

בדיחה Empty בדיחה

הודעה  talmidonet Mon Jun 01, 2009 4:53 am

אינסוף מתמטיקאים נכנסים לבר.

הראשון נכנס, מתיישב על הבר, וכשהברמן ניגש אליו הוא מבקש בירה.
השני נכנס גם כן, מתיישב, ומבקש חצי בירה.
השלישי מגיע מתיישב, מבקש רבע בירה. הרביעי שמינית וכן הלאה...

הברמן, אחד מתלמידיו הרבים של פרופ' אריה לב, חזר תוך שניות מספר ואמר, "קחו שתי בירות, תתחשבנו לבד".
י
talmidonet
talmidonet
by ref
by ref

מספר הודעות : 12

http://talmido.net/

חזרה למעלה Go down

בדיחה Empty עוד בדיחה - אבל מוכרת... סתם בשביל הכיף

הודעה  chenmesika Wed Jun 03, 2009 5:31 am

אני אומר מראש הזכויות שמורות לאביטל ג'ו ירדן, קבוצה ג', שנה א', סמסטר ב', שורה 7 בכיתה, מידת נעליים 38, שדרך אגב סתם לפרוטוקול אני לא משווה איתה יותר שיעורי בית כי היא היחידה שתמיד מוצאת שכל שיעורי הבית שלי מלאים בטעויות.. ורק איתה זה קורה.. כשאני מביא למישהו אחר הכל בסדר, כשאני מביא לה אני מגלה שעשיתי הכל לא נכון... מוזר...

בכל אופן:

פיזיקאי, כימאי ומתמטיקאי נתקעו על אי בודד אחרי שהספינה שלהם טבעה בים. שמש, חם, הם ממש רעבים ומה שנשאר להם מכל הספינה שטבעה זה קופסת שימורים. בזמן ששלושתם יושבים וחושבים איך לפתוח את הקופסה פתאום הפיזיקאי קם ואומר: "טוב תראו, אם נשעין את הקופסה על העץ בזוית של בדיוק 65 מעלות, נפיל קוקוס מלמעלה ישירות על המכסה, זה יגרום לאנרגיה ליפול בצורה כזו שהקופסה חייבת להיפתח!"
הכימאי קם ואומר: "שמע רעיון טוב, אבל לפי החישובים שלי, אם נכין תרכובת מיוחדת שאכין ונפזר על המכסה של הקופסה, המכסה יקבל חומציות מיוחדת ותוך כמה דקות יומס לגמרי והקופסה תהיה פתוחה!"
המתמטיקאי קם ואומר: "בואנה שניכם השתגעתם לגמרי מהחום אה? בשביל מה להסתבך יותר מדי? מה הבעיה לפתוח את הקופסת שימורים הזו?? יהי פותחן...."
chenmesika
chenmesika
by ref
by ref

מספר הודעות : 18

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה